Web Analytics
BallinaSHOWBIZ'Nevina Shtylla është shtatzënë'?

‘Nevina Shtylla është shtatzënë’?

Ditën e sotme në rubrikën “Dielli apo Hëna”, Nevina Shtylla i prezantoi të gjithë me anëtarin më të ri: një foshnje lodre.

Nisur nga kjo këngëtari Sardi, i cili ishte i ftuar, e pyeti nëse është shtatzënë.

Ndonëse Nevina tha jo, pjesa tjetër e të ftuarve filluan të brohorisnin:

“Yyy Nevina shtatzënë” dhe u afruan ta uronin.

“Ja duket barku.

Ça është vajzë apo djalë?”, i tha Graciano me shaka.

“Po ik ore”, iu kthye Nevina duke shtuar:

”Kur ta bëj do ma rrisni ju që ta dini!”

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit