Web Analytics

Nis sërish sherri mes Bardhit dhe Jetmir Agajt? Reagon Sara: “Stresi që po më shkaktoni duke qenë shtatzënë, i pafalshëm…”

Mosmarrëveshjet mes Bardhit dhe menaxherit të tij Jetmir Agaj duket se nuk kanë mbaruar.

Ka qenë Sara Gjordeni ajo e cila në një postim në Inatagram shprehet se menaxheri i ka marrë llogarinë Bardhit në një moment kur ai ka më shumë nevojë për t’u rritur në karrierë, teksa pret edhe të bëhet baba.

Sara i bën thirrje ndjekësve të heqin nga “follow” Bardhin deri në një njoftim të dytë.

“Duke qenë se numri im ka qenë i lidhur me acc e Bardhit.

Acc që po sulmohej ishte i tij.

Menaxheri i tij e ka marrë sërish përpara një ore Instagramin e Bardhit duke e lënë 100% pa akses.

Bardhi nuk e ka më Instagramin e tij.

Në emër timin dhe të Bardhit ju lusim me keqardhje të hiqni të gjithë follow nga Bardhi.

Si shenjë të pakënaqësie nga të kësaj sjelljeje e totalisht të pamerituarndaj tij në këto momente kaq delikate të familjes sonë, ku Bardhit i duhet të punonte më shumë se kurrë.

Nuk mendoj se mund të luhet kështu publikisht me një artist të këtij niveli, e as me psikologjinë e një djali i cili ka mjaftueshëm stress për rritjen e fëmijës së tij të parë.

Shqetësimi që po na shkaktohet të dyve nga këta persona prej kohësh është i paimagjinueshëm.

Sidomos mbi mua që jam më emocionale se normalisht.

Ndërkohë vazhdon të sulmohet adresa ime,”-shkruan Sara.

Shiko fotot:

Nga rubrika