Web Analytics

Një banor i ri në BBV? Gazetares pritet ti futet ish i dashuri në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni duket se ka nisur një romancë me Bardhin në BB VIP.

Në anën tjetër ajo ka qenë mjaft e hapur teksa ka folur për marrëdhëniet e saj të mëparshme.

Por duket se tani një tjetër surprizë e pret.

Prej kohësh është folur se këngëtari Endrik Beba do jetë banor në BB.

Por, sipas mediave në Shqipëri mësohet se Endrik dhe Sara kanë patur një lidhje dashurie kohë më parë.

Duket se telenovela e Sarës sapo ka filluar kështu që jemi gjithë sy e veshë!

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT