Web Analytics

Një tjetër dasmë në Big Brother, ja kush po martohet

Botuar nga: InfoKosova

Një dhuratë mjaft e këndshme për fansat e Romeos dhe Heidit ka ardhur pak minuta më parë.

Faqja zyrtare e “Big Brother VIP Albania” ka bërë të ditur se mbrëmjen e nesërme do të kemi dasmë në reality show.

Romeo dhe Heidi do të martohen bashkë në orën 9 të mbrëmjes së nesërme (e premte), sigurisht në kuadër të lojës.

Shiko foton:

Të FUNDIT