Web Analytics
BallinaSHOWBIZNjihuni me burrin bukurosh të Yllka Gashit

Njihuni me burrin bukurosh të Yllka Gashit

Yllka Gashi për publikun u bë e njohur si aktore në serialin Familja Moderne para shumë vitesh.

Ajo vazhdoi me suksese të mëdha, por që ka disa vite që jeton jashtë Kosove.

Kjo nuk e ndaloi që të marrë pjesë në filmin Zgjoi që shënoi sukses të jashtëzakonshëm.

Së fundmi ajo publikoi një foto me bashkëshortin dhe vajzen dhe ashtu si Yllka edhe bashëshkrti i saj qenka mjaft i pashëm.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit