Web Analytics

Njihuni me vajzën e Jul Dedes, kaq bukuroshe qenka

Botuar nga: InfoKosova

Jul Deda është banori me i përfolur në ‘Big Brother VIP Albania’ për dinamikat dhe momentet e bukura që po i dhuron këtij spektakli.

Teksa Juli është në shtëpinë me të famshme në vend nuk mungon as përkrahja e familjes së tij.

Vajza e tij Reina është mjaftë aktive në mediat sociale ku po e përkrah fuqishëm babain e saj.

Reina ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve me bukurinë e saj./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT