Web Analytics

‘Noizy nuk është i lirë, ec në qytet me bodyguard’, reperit i nxjerrin të ‘palarat’

Botuar nga: InfoKosova

Noizy është një reper i njohur për publikun.

Me projektet dhe tekstet e tij ka arritur të rrëmbejë zemrat e masës.

Por, atij nuk po i ndalen problemet dhe kacafytjet me reperët tjerë.

Cllevio është njëri prej tyre ku siç dihet Noizyn e ka armik.

I ftuar në emisionin n’ZOOM, reperi nga Lushnja i nxorri të palarat Rigels Rajkut dhe intervistën e plotë e keni tek linku i mëposhtëm./nZoom

Shiko videon:

Të FUNDIT