Web Analytics
BallinaSHOWBIZNora i bën video trupit, ky fustan mezi po ja mban gjoksin...

Nora i bën video trupit, ky fustan mezi po ja mban gjoksin gjigant!

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë, jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndrysndryshme.

Nora publikuar një video ku shfaqet në prapaskenë duke u bërë gati të përforcojë.

E veshur me një fustan të ngushtë, gjoksi gjigant i saj merr gjithë vëmendjen.

Kaq provokuese po duket këngëtarja në këtë VIDEO… /ORAinfo/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit