Web Analytics

Nora Istrefi del në publik me gjarpër në fyt

Botuar nga: InfoKosova

Nora Istrefi sapo ka festuar ditëlindjen, për çka ka pranuar një lum urimesh dashamirëse.

Këngëtarja së fundi ka qenë më pak e pranishme me këngë e videoklipe të reja.

E, megjithatë sezona e re po vjen dhe bashkë me të edhe projektet e Nores, të cilat nuk do të mungojnë.

Këngëtarja në fotot e fundit, shfaqet e bukur dhe joshëse në fustan të kuq, derisa një gjarpër me diamante zbukuron qafen e saj./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT