Web Analytics
E enjte, 8 Qershor, 2023

Nora në duet me Brunon, reagon Roberti

Javë më parë, Prive paralajmëroi projektin më të ri nga Bruno dhe Nora Istrefi.

Ne sollëm prapaskenat e këtij projekti, videoklipi i të cilit u xhirua në Durrës.

Kënga tashmë ka një datë. Ajo publikohet të mërkurën pasdite.

Ky bashkim forcash ka shkaktuar edhe reagimin e Robertit.

Ai e ka shpërndarë këngën në rrjetet e tij sociale.

Roberti duket se e ka bërë këtë veprim përkrahës për ish-bashkëshorten e tij dhe kolegun, të cilin e ka pasur edhe në program pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Një raport të tillë, Roberti e ka pasur në vazhdimësi duke shpërndarë projektet e Norës pavarësisht që në aspektin personal i ndanë rrugët pas 15 vitesh bashkë. /Prive

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu