Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveNuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin...

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni dëgjuar më së shumti kohëve të fundit, kjo që kur Luizi hyri në shtëpinë e Big Brother dhe e pëlqeu shumë Kiaren ku edhe tregoi hapur.

Megjithëse filloi si shaka nga ana e Kiares ajo tashmë e ka pranuar se e pëlqen por që është herë të di nesë ndjen për të, derisa Luizi e pranon hapur se ka ndjenja për moderatoren, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Olti Curri ka publikuar një foto të një aktoreje që është bashkë me Luanin duke përqafuar duke e krahasuar me ciftin Luiz dhe Kiara, kjo pasi e shohim shpesh te komentoj situata te ndryshme ne showbiz.

”Kiara dhe Luizi” ka shkruar ai sipër kësaj fotoje duke e bashkëngjitur edhe një emotikon duke qeshur derisa fotoja është shpërndarë mjaft shumë nga fansat e Luizit që secilën herë janë më të shumë në numër./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit