Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk do ta besoni, në këtë gjendje e ka publikuar Learta vajzën...

Nuk do ta besoni, në këtë gjendje e ka publikuar Learta vajzën e saj me mëngjes

Learta Jakupi është njëri ndër personalet më të përfolur, por edhe më të dashur për publikun tonë, ajo është reja e këngëtares së njohur kosovare të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, sidomos me të tilla që lidhen me dy fëmijët e saj ku sjell foto te bukura te dy femijee te saj zakonisht te rregulluar ne detaje.

E sot me mëngjes, ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj e cila duket se sapo është zgjuar. Edhe e tillë vogëlushja po duket shumë e ëmbël derisa duket se eshte e veshur ne pizhama.

Ndryshe, Learta eshte mjaft e percjellur ne rrjete sociale ku pelqehet per fotot qe sjell me stilin e saj mahnites dhe sigurisht nuk le pa treguar as jeten e saj goxha te shtrenjte qe ka.ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit