Web Analytics

Nuk do te njihni, shikojeni se si është shndërruar Genta Ismajli

Botuar nga: InfoKosova

Nuk mund ta besoni në çfarë e ka shndërruar Genta Ismajli.

Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që nuk është kthyer me ndonjë projekt të ri muzikor.
Një pauzë e gjatë, e kjo për shkak të zhvillimeve në jetën e saj private, si lidhja dhe lindja e fëmijëve.

Ndonëse askund në muzikë, këngëtarja Genta Ismajli kohë pas kohe i mbanë të përditësur fansat me foto të postuara në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Kjo është një foto-portret familjar, i modefikuar me një aplikacion, që Gentes i ka pëlqyer dhe e ka hedhur në publik.

Ama, duken tejet ndryshe.

Shiko foton:

Të FUNDIT