Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është dobësuar Violeta pas problemeve me familjen e ish-burrit

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan dhe duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit