Web Analytics

Nuk do t’iu besoni syve, kështu duket Mihrije Braha pa pikë grimi!

Botuar nga: InfoKosova

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik.

Muaj më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

Se fundmi Mihrija ka publikuar një video ku shfaqet duke u grimuar.

Pa pikë grimi, Mihrije Braha duket preson krejt tjetër.

Fytyra e saj duket e rrudhur dhe e plakur, ndërsa me grim ajo përpjeket t’i fsheh rrudhat dhe të dukur bukur.

Për me tepër shikojeni videon se si po duket Mihrija pa grim dhe me grim… /ORAinfo/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)

Të FUNDIT