Web Analytics

Nuk e mendon dy herë, Çimi tregon emrin e vajzës që pëlqen në shtëpinë e BBV

Botuar nga: InfoKosova

Me cilën nga vajzat e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” do të kishte dëshirë të lidhej— ishte kjo pyetja që Meriton Mjekiqi i bëri banorit të ri, boksierit Shkëlqim Bega.

Si në raste të ndryshme, edhe këtë herë Çimi u tregua i drejtpërdrejtë, duke treguar emrat e dy vajzave: Roza Latin dhe Erjola Docin.

Mirëpo, ai shtoi se dëshirën më të madhe e ka për të njohur Erjolën.

“Nëse do të doje të njihje më shumë njërën nga vajzat në shtëpi, cilën tip të vajzës do ta kishe pasur në sytë e tu?” e pyeti Meritoni.

“Do të kisha pasur dëshirë që të njihja një tip si Roza dhe si Erjola.

Por do të zgjidhja Erjolën”, tha Bega.

“Erjola te ti e ka mendjen bobi”– u shpreh Meritoni duke qeshur me dy konkurrentët.

Të FUNDIT