Web Analytics

“Nuk është shtatzënë, e bën për klikime”- Sara Gjordeni i reagon kështu komentit të ndjekëses

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni surprizoi publikun pasi bëri të ditur se ajo dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë.

Mirëpo mes komenteve pozitive, disa ndjekës kishin dyshime për vërtetësinë e lajmit, duke aluduar se po e bën të gjithën për klikime.

Në një postim disa javë më parë, një ndjekëse shkroi:

“Nuk besoj se Sara është shtatzënë.

E gjitha është një truk i sajuar për klikime dhe për të qenë në qendër të vëmendjes”.

Këtij komenti, Sara i ka reaguar sot duke shkruar: “Dole icik bllof o jet”, referuar këtu postimit që ajo bëri dy ditë më parë, ku shihej me barkun e rrumbullakosur.

Shiko komentin:

Të FUNDIT