Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk përmbahet Leonora Jakupi, kështu e ‘dridh’ belin para tupanave!

Nuk përmbahet Leonora Jakupi, kështu e ‘dridh’ belin para tupanave!

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Edhe pse vitet po kalojnë, Leonora veç po shkon duke u rinuar.

Se fundmi Leonora ka marrë pjesë në një dasmë.

Në një video të publikuar shihet këngëtarja duke ‘dridhur’ belin para tupanave.

E rregulluar bukur dhe në disponim të mirë, Leonora paska shkëlqyer në këtë dasmë. /ORAinfo/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit