Web Analytics

Nuk po përmbahen dot, Kaderi dhe Lumbardhi e ‘hongen’ njeri-tjetrin

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante.

Kaderi brenda shtëpisë është lidhur me një tjetër banor, me Lumbardhin.

Në fotografinë e fundit ata shihen së bashku më të afruar se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT