Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Nuk pritej, ky është banori i eliminuar për sonte ne BBVA

Nga nominimi i fortë ishin Egla, Ilnisa dhe Romeo ata që i shpëtuan eliminimit.

Ndërsa në mes të Rozes, Gracianos dhe Meritoni, u largua Graciano, shkruan InfoKosova.

Kujtojmë se BBVA po transmetohet në primen e radhës ku dinamikat e shtëpisë vazhdojnë të komentohen./InfoKosova/

Të fundit