Web Analytics

“Nuse e trent”, 4 vjetori i martesës! Urimi epik i Jonida Vokshit për partnerin

Nga: InfoKosova

Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj, regjisori nga Kosova Besnik Krapi festojnë sot 4 vjetorin e martesës.

E me këtë rast nuk kanë munguar as dedikimet.

Ai i Jonidës ishte epik!

Në një foto në Instagram, ku shfaqen pranë njëri-tjetrit duke u puthur, aktorja bëhet nostalgjike dhe i kujton me humor partnerit se ka kërcyer nga fillimi deri në fund të ceremonisë së dasmës.

“Si sot 4 vjet me pare nje nuse vetem ka kercyer qe nga fillimi, deri ne fund te dasmes. Gezuar super rrubi& babi @besnikkrapi””, shkruan ajo.

“Nuse e trent”, ishte komenti te cilin ia kishte kthyer bashkeshorti Jonides.

Jonida dhe Besniku janë prindër të një vazje të quajtur Emi.

Ata janë tepër aktiv në rrjete sociale, ku ndajnë me ndjekësit momente nga gëzimet familjare apo aktivitete të përditshme.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT