Web Analytics

Nusja e Labit, Medes dhe Albanit në një foto të ëmbël bashkë

Botuar nga: InfoKosova

Në dasmën e Robin Krasniqit dhe Marigonës morën pjesë të famshëm të shumta.

Prej tyre shumë morën pjesë edhe me bashkëshorte.

Nusja e Alban Mehmetit, Fjolla publikoi një foto të ëmbël.

Ajo shihet me këngëtaren Shkurte Gashi me bashkëshorten e Medes Lulen, dhe bashkëshorten e Labit, Qendresen./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT