Web Analytics
BallinaSHOWBIZNusja e Labit, Medes dhe Albanit në një foto të ëmbël bashkë

Nusja e Labit, Medes dhe Albanit në një foto të ëmbël bashkë

Në dasmën e Robin Krasniqit dhe Marigonës morën pjesë të famshëm të shumta.

Prej tyre shumë morën pjesë edhe me bashkëshorte.

Nusja e Alban Mehmetit, Fjolla publikoi një foto të ëmbël.

Ajo shihet me këngëtaren Shkurte Gashi me bashkëshorten e Medes Lulen, dhe bashkëshorten e Labit, Qendresen./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit