Web Analytics
BallinaSHOWBIZNxehet Adelina, ndjekësit pyesin nëse djali e ka edhe mbiemrin e saj

Nxehet Adelina, ndjekësit pyesin nëse djali e ka edhe mbiemrin e saj

Adelina Tahiri është shumë e hapur me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ajo merr pyetje nga më të ndryshmet për jetën e saj private, por edhe mënyrën se si ajo kujdeset për djalin e saj, Jonin.

Mirëpo, së fundmi ka marr një pyetje e cila si duket e ka nxehur Adelinën dhe iu kthye ndjekësit me një përgjigje paska të ashpër.

Ndjekësi e kishte bërë një pyetje të çuditshme, duke i thënë nëse djali ka marr edhe mbiemrin e saj.

“Nuk e di nga i nxirrni këto rregulla të reja mbiemër të dyve nuk kisha dëgjuar më herët! Ne jemi familje dhe mëse normale që Joni të jetë Makrov”- ka shkruar ajo .

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit