Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Olsi Bylyku thyen heshtjen për Big Brother: Produksioni nuk më bind dot që…

Këngëtari dhe aktori i njohur, Olsi Bylyku ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Instagram për rrugëtimin e tij të shkurtër në Big Brother VIP Albania 3.

Ai hyri si një konkurrent me shumë potencial, por doli shumë shpejt si një lojtar që nuk luajti sipas atyre që e gjykuan.

Pikërisht për këtë ai ka ndarë sonte të vërtetën e tij në një rrëfim të gjatë.

Shiko postimin dhe gjith rrefimin e tij:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Të fundit