Web Analytics

Olta Gixhari ka njё kёrkesё publike pёr Sara Hoxhen dhe Ledri Vulёn

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari duket qe ka nje lidhje te ngushte me Sara Hoxhen e gjithashtu edhe me Ledri Vulen.

Ajo dje ka bere GenderReveal ku edhe ka zbulur qe eshte nje pritje ten je djali tjeter.

E ne foton e postuar nga Sara Hoxha, me mbishkrimin ‘ Mam cunash ti nuk kapem me me ty une’

Olta ia ktheu me lezet ‘Do te tpres sa ta besh edhe ti cun’ , ku ky u duk si kerkese per te dhe Ledri Vulen./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT