Oriola Marashi për pak sa nuk e nxori pjesën intime

Modelja, Oriola Marashi shpeshherë të le me gojë hapur me guximin e saj në veshje ekstravagante.

Ajo në imazhet e fundit kishte veshur një fustan të zi e mjaftë të shkurtër, i cili për pak sa nuk ia nxori pjesën intime, shkruan”Kosovarja”.

Imazhet ishin të shumta me këtë veshje e cila po e bënte Orjolen të ndihej mirë dhe rehatshëm.

Imazhet i shoqëroi edhe me një mbishkrim në të cilën shkroi “ Yll si në foto”.

Shiko fotot: