Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Pa filtera Genta nuk po njihet

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur.

Ajo, muaj më parë është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetën dy binjakë.

Lidhja e saj me biznesmenin turk, Ustah bëri bujë të madhe e shpesh herë është kritikuar për romancën e saj.

Por, kjo nuk e ka penguar atë që lidhjen e saj ta finalizojë edhe me sjellën në jetë të dy fëmijëve të saj.

Duhet pranuar se Genta është komentuar shpesh herë edhe për pamjen e saj.

Ajo çka vërehet është ndryshimi i saj në fotot me filtera dhe pa filtera.

Sa ndryshe duket në realitet këngëtarja.

Shiko foton:

Të fundit