Web Analytics

Pa marre Edona James tregon gjën e parë që do ta bëj pasi të dal nga BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Edona James është njëra nga katër finalistët e Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo është në garë për çmimin e madh me Lumbardh Salihun, Shqipe Hysenajn e Blerandon.

“S*ks”, ka qenë përgjigja e transgjinores nga Suhareka.

Më pas, ajo u ngacmua në lidhje me këtë edhe nga banorët e tjerë.

Edona ishte pa filtra që nga fillimi i këtij edicioni, duke zbuluar gjithçka nga karriera dhe jeta private.

Ajo për këtë është shndërruar në një nga personazhet më të përfolura të këtij viti.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT