Web Analytics

Pak ditë para lindjes, kaq shumë është fryrë barku i Jonida Vokshit

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Ajo ka qenë edhe prezantuese në Big Brothet VIP Kosova.

E tani, Jonida është në ditet e fundit të shtatzënisë së dytë.

Jonida ka publikuar disa fotografi të cilat i ka realizuar pak ditë para lindjes.

Me bark të fryrë dhe veç në bikini, Jonida po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT