Web Analytics

Pak javë para dasmës, Klea Huta zbulon merakun më të madh që ka

Botuar nga: InfoKosova

Klea Huta dhe Elgit Doda do të kurorëzojnë dashurin e tyre në muajin qershor.

Dasma do të mbahet në 4 qershor pikërisht në ditën e lindjes së djalit të tyre Krid.

Përgatitjet për ceromoninë kanë filluar prej kohësh dhe duket se Klea stresin më të madh e ka tek kërcimi.

Ajo ka ndarë një video ku çifti rrëzohet gjatë kërcimit.

Kujtojmë se data 4 është mjaft domnethënëse në jetën e tyre.

Në po të njejtën datë Elgiti i ka propozuar Kleas.

‘Ne në dasmën tonë’- shkruan Klea teksa i bën tag edhe Elgitit duke zbuluar merakun më të madh që e ka para ceremonisë.

Shiko videon:

Të FUNDIT