Web Analytics

Pamjet bëhen virale, motoristi në Prishtinë ia bllokon rrugën autobusit që ta marrë një të moshuar

Botuar nga: InfoKosova

Një motorist në Prishtinë ka marrë vëmendjen e të gjithëve pas një veprimi që ka bërë në Prishtinë.

Pamjet ku ai shihet duke i ka dalë para një autobusi me motor që të ndalojë, në mënyrë që ta merrte një të moshuar janë bërë virale.

Ai shihet duke zbritur nga motori dhe duke i ndihmuar të moshuarit që të hyjë në autobus.

Shiko videon:

Të FUNDIT