Web Analytics

Para shumë vite nuk do ta besoni se si dukej nëna e Leartes

Botuar nga: InfoKosova

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjashme dhe të bukura.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet para shumë vitesh më parë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT