Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Pas daljes nga BBV, Lidi na prezanton me partneren e tij, sa shumë ngjanë me Veronen e Bucit

Lidi Delia, është një ish-banor i formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’.

Rrugëtimi i tij përfundoi në ‘Prime-n’ e shkuar teksa u eliminua nga nominimi kokë më kokë me Liamin.

Pas daljes së tij nga shtëpia, Lidi ka qenë aktiv nëpër rrjete sociale duke falenderuar mbështetësit e tij dhe jo vetëm, pasi ka marrë pjesë dhe në shumë intervista teksa ka folur për eksperiencën e tij brenda shtëpisë, lojën e banorëve, ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe se cilin banor shikon si fitues të këtij edicioni.

Mirëpo si rrallëherë, ditën e sotme ai ka ndarë nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale të Instagram-it një fotografi me partneren duke zbuluar kështu portretin e saj.

“Të dua jeta ime, me padurim pres me u pa??!”- shkruan ish-banori.

Ndryshe bukuroshja duket se ka ngjajshmeri ne dhembe me partneren e Bucit, Veronen.

Shiko foton:

Të fundit