Web Analytics

Pas daljes nga BBVA, Arta bën ndryshimin e madh, a gaboi?

Botuar nga: InfoKosova

“Big Brother VIP Albania” e ka afruar edhe më shumë me publikun e gjërë këngëtaren Ana Kabashi.

Bukuroshja nga Peja, që prej vitesh e ka shfaqur talentin e saj në muzikë, këtë kohë është në sytë e të gjithëve.

Brenda jetesës në “Big Brother VIP Albania”, lindi edhe hiti i madh i saj dhe Romeo Veshaj, këngë “Falem”.

Sot, Arta ka realizuar ndryshimib e radhës duke i zgjatur për pak flokët.

Bukur, sensuale…/kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT