Web Analytics

Pas intervistës me Bleron, Afrona përfundon në këtë gjendje

Botuar nga: InfoKosova

Blero Muharremi dhe Afrona Dika, dikur ishin tepër të dashuruar me njëri-tjetrin, ku këtë dashuri e kurorëzuan në martesë.

Por në fakt nuk zgjati shumë.

Dashuria e tyre përfundoi në kohë me parë.

E se fundmi ish-çifti ka bërë bujë të madhe në mediat roze.

Afrona e ka zhvilluar një podcast me ish-burrin e saj Blero Muharremin.

Në këtë intervistë plotë emocionë ish-çifti janë rrëfyer për ndarjen e tyre.

Në një minutë, kuptohet se është fjala për një intervistë tejet emocionale, mes lotëve.

‘Përse nuk na ka funksionuar martesa Blerim?’, ka qenë një nga pyetjet e Afronës.

‘Je zhdukë nga jeta jem’, dëgjohet duke i thënë Blero.

Ish çifti shihet i prekur dhe në lot që vinin nga të dyja anët, raporton ORAinfo.

Kjo pamje pa dyshim që do t’i prek edhe shumë ish-çifte tjera qe ndoshta sfidat e jetës kanë bërë qe t’i ndajnë rrugët.

‘Kur një çift martohet, nuk martohet për me u nda, por martohet me për një qëllim për me qenë bashkë përgjithmonë’, dëgjohet duke thënë Afrona derisa shpërthen në lot.

E kjo intervistë duke se ka e ka përmirësuar komunikimin mes çiftit.

Këtë e dëshmon edhe një fotografi që e ka publikuar Afërdita.

Edhe pse pa pikë grimi, fytyra e Afronës po shkëlqen.

Se a do të ribashkohet sërish Afrona dhe Blero këtë do ta kuptojmë se shpejti. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT