Web Analytics

Pas ndarjes nga Andi, Gresa shfaqet në gjendje aspak të mirë

Botuar nga: InfoKosova

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Por, sot në fotografinë e publikuar nga Gresa, ajo po duket paksa e mërzitur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT