Web Analytics

Pas ndarjes nga Andi, Gresa s’po mund të kfillet

Botuar nga: InfoKosova

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se është kthyer në shtëpinë e saj në Itali.

E si duket temperaturat e larta kanë ndikuar edhe te Gresa.

“Sun po kfillna sot hiq”, ka shkruar Gresa në përshkrimin e fotos që ka publikuar. /ORAimfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT