Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Pas ndarjes nga Egli Tako, martohet Olsi Bylyku?

Aktori dhe këngëtari Olsi Bylyku është një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë.

Pas ndarjes së bujshme me Egli Takon dhe konkurimit në Big Brother, Olsi është shkëputur disi nga karriera e tij duke shijuar totalisht pushimet.

Gjatë kësaj të enjte Bylyku ka postuar në ‘Instagramin’ e tij një foto, ku krahas urimit të vetes për 26-vjetor, ai deklaron publikisht ‘martesën e tij’.

“Ti ndoshta nuk e di,por kam shume vite qe flej ne mendje me ty pavarsisht se sot per 26 vjetor po martohemi”, shkruan aktori në postimin e tij.

Shiko foton:

Të fundit