Web Analytics

Pas ndarjes nga futbollisti i njohur, Era shpejt i bie pishman

Botuar nga: InfoKosova

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj.

Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe.

Në vitin që shkoi Era pati suksesin më të madh duke qenë kështu këngëtare në këngën e kapionatit botëror 2018.

Era shquhet për stilin e saj të veçantë dhe shumë ndryshe nga këngëtaret e tjera.

Së fundmi ajo ishte shumë e përfolur për lidhjen e saj me futbollistin, Amir Rrahmani, e tani edhe për ndarjen nga ai.

Por, përmes postimit të fundit, duket sikur Era i ka rënë paksa pishman, sepse ka shkruar “Miss me?”./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT