Web Analytics

Pas ndarjes nga Majku, Majlinda Zeka bie ne dashuri

Botuar nga: InfoKosova

Pushimet kanë filluar për bukuroshen Majlinda Zeka.

Zeshkania po shijon rrezet e detit, në një vend bregdetar ku siç dukët në instagram, po ia kalon mjaftë mirë, shkruan InfoKosova.

“E dashuruar më këtë vend”, kishte shkruar Majlinda përbri fotografisë të postuar.

Kujtojmë, se Majlinda është një “mama single”, dhe pas ndarjes nga Majk, nuk është përfolur për ndonjë lidhje tjetër të dashurisë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT