Web Analytics

Pas ndarjes nga Melisa, Andi në një romancë të re

Andi Shehu është një nga djemtë i cili bëri shumë bujë në emisionin e dashurisë Për’puthen 2.

Historia e tij me Tean rrëmbeu zemrat e publikut deri në momentin e ndarjes.

Andi ka qënë shumë i komentuar gjithashtu edhe për lidhjen që pati me Melisa Lleshin, vajzën flokëkuqe e cila për atë periudhë u konsiderua se po shkonte drejt zyrtarizimit.

Por nuk kaloi shumë kohë dhe çifti u ndanë.

Në instagramin e tij, ai ka publikuar tanimë një foto me një vajzë, identiteti i së cilës mësohet se quhet Enki Nako ku ai shkruan: Dhuarata e ditëlindjes këtë vit.

Mesa duket dyshja janë të pandashëm nga njëri-tjetri.

Shiko foton:

Screenshot

Nga rubrika