Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Pas ndarjes nga milioneri 50 vjeçar llastohet Adelina, ekspozon asetet e bollshme!

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngëtarja kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, milioneri 50 vjeçar nga Maqedonia e Veriut, përcjell ORAinfo.

Por, duket se ndarja nuk po e pengon që ta vazhdojë jetën përrallore që ka bërë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet duke i kaluar pushimet në një plazh luksoz.

Me bikini dhe në disponim të mirë, Adelina nuk e ka problem t’i ekspozojë linjat e saj të bollshme.

Ndarja nga burri i saj milioner, e ka llastuar shumë Adelinën, e cila nuk po ndalet me fotografi provokuese nga pushimet. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Të fundit