Web Analytics

Pas ndarjes nga Romeo, Meritoni ngacmon Heidin: “Je vajza më…

Botuar nga: InfoKosova

Miqësia me Romeon dhe Meritonin ka ditë që është krisur bashkë me të dhe marrëdhënia me Heidin.

Meritoni, në një bisedë që kishte me Heidin në dhomën e gjumit duket se e ka tunduar bukuria e saj teksa i bën komplimenta me superlativa.

Ndër të tjera Meritoni i tregon se Heidi është vajza më e bukur në shtëpi dhe nuk është fytyrë që shihet shpesh.

Shiko videon:

Të FUNDIT