Web Analytics
BallinaSHOWBIZPas operimit të hundës Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe...

Pas operimit të hundës Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe mezi njihet!

Ish konkurrentja e Përputhen, Efi pak ditë më parë bëri një ndërhyrje estetike në hundë.

Por mesa duket ky nuk qenka ndryshimi i vetëm që ajo ka vendosur të bëjë.

Efi ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve.

Kështu duke iu bashkuar kështu trendit të balukeve dhe mezi njihet./afterparty

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit