Web Analytics

Pas ribashkimit Mikela i rikthehet ndarjes me Erionin: Nuk mu gjend pranë kur kisha nevojë për….

Nga: InfoKosova

Çifti shumë i dashur i “Për’Puthen”, Erioni dhe Mikela janë ripajtuar e këtë herë publikisht. Mikela ka qenë e ftuar në “Live From Tirana”, ku foli për këtë ribashkim.

“Jam shumë e pavarur dhe këtë e shoh pak si problem sepse kërkoj shumë nga vetja dhe nga partneri im, arrij t’ia plotësoj të gjitha vetes. Në Shqipëri paragjykohesh shumë dhe se kuptoj pse. Nëse nuk ke një partner nuk të shohin si të kompletuar. Për mua një vajzë e plotësuar është një vajzë që ka punën e saj, shoqërinë e saj, nuk ka nevojë të varet nga dikush tjetër dhe mbi të gjitha është e lumtur”.

Ndërkohë ajo u ndal edhe te krisja që pati me Erionin.

“Kisha shumë nevojë për Erionin, 8 muaj që kaluam në program kurrë nuk i kërkova diçka, kur dola i kërkova, nuk m’u gjend dhe u ndjeva shumë keq sepse nuk e kisha atëherë kur më duhej. Mendova që nëse nuk e kam tani, ai as në vazhdim nuk do të jetë. Nuk besoj se mund të ndihesh mirë krah këtij personi që nuk të gjendet pranë. Për të kaluar bukur kemi shoqërinë”.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT