Web Analytics

Pas sherrit me Arbenitën. A takohet Fero me të bijën?!

Nga: InfoKosova

Bashkëjetesa mes Feros dhe Arbenitës mori fund ndaj dhe modelja mori me vete edhe vajzën e tyre Ninën, pasi reperi e dhunoi partneren dhe e kërcënoi me jetë.

Pas kësaj modelja me anë të një videoje konfirmoi se është në proces divorci me reperin.

Po Nina, vajza e tyre a është takuar me të atin pasi ky i fundit la qelinë?

Kjo ka qenë kureshtja e shumë personave dhe vetë Fero së fundmi ka treguar se është takuar me të voglën e tij.

Pak ditë më parë reperi konfirmoi dhe largimin e tij nga muzika, por këtë gjë e ka bërë disa herë ndaj nuk e dimë nëse ky është një vendim definitiv.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT