Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Pas Spanjës, Diola dhe i dashuri biznesmen shkojnë për pushime në këtë vend super luksoz

Kjo është një përshkrim i bukur i momenteve të shkëlqyera që Diola Dosti dhe partneri i saj, Erolld Belegu, po shijojnë në një udhëtim romantik në resortin e mrekullueshëm të Bulgari në Bali.

Ata po përjetonin kohën e tyre në këtë oaz të bukur të luksit dhe qetësisë, duke shfrytëzuar çdo çast për të krijuar kujtime të paharrueshme.

Në fotot dhe videot e ndara, ata tregojnë një pamje të mrekullueshme të ambientit tërheqës të resortit, duke e bërë që publiku të ndjehet si të përjetojë atë njësoj si ata.

Ndërsa ata shijonin pamjet e pafundme të detit dhe bukurisë natyrore të Bali, ata gjithashtu u përqendruan në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke krijuar kujtime të paharrueshme të dashurisë dhe lumturisë së tyre.

Me të mbërritur në destinacion, çifti ka ndarë mjaft foto e video.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momente luksoze”, shkruan Diola Dosti në fotot krah partnerit të saj.

Shiko foton:

Të fundit