Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
31.7 C
Pristina

Tag: Erolld Belegu

Nuk po e ndalin luksin, ky është destinacioni i ri për pushime të Erolldit dhe Dioles

Diola Dosti dhe Erolld Belegu, një çift i vazhdimisht i komentuar në shtypin rozë, vazhdojnë të befasojnë ndjekësit e...

Diola Dosti zbulon lidhjen e ngushtë që i dashuri i ri i saj ka me vajzat e saj

Nutricionistja Diola Dosti ka shpallur me krenari se ka përfunduar suksesësisht doktoraturën e saj në nutricion. Për të festuar...

Në fustanin pa reçipeta, Diola Dosti shfaqet kaq atraktive nga pushimet

Nutricionistja Diola Dosti dhe partneri i saj biznesmeni Erolld Belegu po shijojnë pushimet bashkë. Javë më parë ata ishin në...

A e keni ditur se kush po i shoqëron Diolën dhe Erolldin në Maldive?

Diola Dosti dhe Erolld Belegu janë një nga ciftet më të reja në estradë. Duke qenë se ata kanë diferencë...

Diola nuk përmbahet, publikon foto intime me partnerin nga pushimet në Maldive

Diola Dosti dhe Erolld Belegu me sa duket po jetojnë romancën e ëndërruar. Çifti i famshëm, prej disa ditësh po...

Diola dhe Erolldi publikojnë momente intime nga Maldivet

Nutricionistja Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu janë dy emra që kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave...

Diola dhe i dashuri biznesmen nuk ndalen, publikojnë pamje në pushimet luksoze në Maldive

Prej kur bënë të ditur lidhjen e tyre, Erolld Belegu dhe Diola Dosti kanë udhëtuar shpesh për pushime të...

Diola pranon dhuratën romantike nga i dashuri biznesmen

Dita e Diolës nisi me një surprizë të mrekullueshme, të cilën ajo nuk e fsheh nga ndjekësit e saj...

Erolldi tregon raportin me vajzat e partneres, Dioles: “Fillimisht u takova me vajzën e madhe”

Erolld Belegu, një biznesmen i njohurr, ka hapur një dritare në jetën e tij personale duke folur për raportin...

“Mami a je ti…”-Diola tregon si reaguan vajzat kur u tregoi se është në lidhje me Erolld Belegun

Nutricionisjta Diola Dosti e cila kohëve të fundit mori vëmendjen e mediave pasi bëri publike lidhjen e saj me...

Diola dhe Erolldi në xhungël, habitin të gjithë me veshjen që kanë zgjedhur

Diola Dosti dhe Erolld Belege janë një nga ciftet më të reja në show biz. Edhe pse në fillimet e...

Diola dhe Erolldi po e shijojnë dashurinë e tyre në xhungël

Diola Dosti dhe Erolld Belegu, çifti më i ri i showbizit, po kalon disa ditë pushimi në një aventurë...