Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Diola dhe Erolldi në xhungël, habitin të gjithë me veshjen që kanë zgjedhur

Diola Dosti dhe Erolld Belege janë një nga ciftet më të reja në show biz.

Edhe pse në fillimet e lidhjes ata kanë udhëtuar drejt destinacionit të dytë për pushime për këtë vit.

Ata ndodhen në Bali ku po sjellin pamje të shumta për ndjekësit e tyre.

Ata publikuan një video në InstaStory ku morën vëmendje me veshjen që kishin zgjedhur që duket është tradicionale atje./InfoKosova/

Shiko videon:

Të fundit