Web Analytics

Diola Dosti zbulon lidhjen e ngushtë që i dashuri i ri i saj ka me vajzat e saj

Nutricionistja Diola Dosti ka shpallur me krenari se ka përfunduar suksesësisht doktoraturën e saj në nutricion.

Për të festuar këtë arritje, ajo ka organizuar një festë mes miqsh, duke ftuar të pranishëm miqtë më të ngushtë dhe partnerin e saj, Erolld Belegu.

Në këtë festë, Diola ka publikuar një video ku shfaqet bashkë me partnerin e saj kosovar dhe vajzën e saj të vogël.

“Dashuritë e mia,” shkruan nutricionistja në postimin e saj.

Nga kjo video, duket qartë se vajzat gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë me partnerin e ri të nënës së tyre, shpalosur në një ambient të këndshëm dhe të dashuruar.

Shiko videon:

Nga rubrika